Elismerések

2009. január 14.

Hosszabb szünet után folytattuk a barlang mélypontján a szűk szálkő járat bontását. A hasadékból a huzatot követve sikerült 1 nap alatt oldalra kitörni. Tágas 20 méter hosszú hasadékba értünk, amit Múzeum-hasadéknak neveztünk el. A végét hatalmas kalcitlemez és kristály tömbökből álló omladék zárta el. A falakat több helyen borsókő és kipreparálódott megalodusok díszítik. A barlang mélysége meghaladta az 58 métert.

Kovács Richárd

Felfedezések az ajándék-barlangbanFelfedezések az ajándék-barlangban

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me