Elismerések

Ricsi 40Bármily hihetetlen, szeptember 23.-án Ricsi 40 éves lett. Ebből az alkalomból születésnapi bulin köszöntöttük csoportvezetőnket. Az összejövetelt Ivett szervezte nagy titokban, ajándékként pedig egy közösen összeállított emlékkönyvvel leptük meg Ricsit.

Ahhoz képest viszont, hogy már majd’ 20 km barlangjárat felfedezésének volt vezetője illetve kulcsfigurája – ehhez képest szemérmetlenül fiatal. Legalább ugyanennyi sikeres, aktív barlangász-évet kívántunk neki, hiszen ígéretes bontási hely van még bőven!

A képre klikkelve megnyílik a galéria.

Ádám Bence

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me