Új tagjaink

2013. november 29.
Újabb tizenegy taggal bővült egyesületünk.

Az utóbbi évekbenben eléggé bemerevedtünk, a közvélekedés szerint az Ariadnébe csak beházasodni vagy beleszületni lehetett :-) . Nem volt ez így jó, ezért idén tavasszal alapfokú barlangjáró tanfolyamot hirdettünk, részben azzal a céllal, hogy a résztvevőkből frissítsük csapatunkat.
A tanfolyamra jelentkezők közül jópáran már évek óta velünk kutattak a Csévi-szirteken, ők végre rendezett, átfogó barlangász-képzettséget akartak szerezni. Mások ismeretlenül, kezdőként jelentkeztek, szerencsére ők is gyorsan felvették a ritmust. A tanfolyam alatt olyan nehézségekkel szembesültünk, amikre nem is számítottunk, mi oktatók is sokat tanultunk, a tanfolyam így tényleg összekovácsolta a társaságot.
A résztvevők közül az alábbiak jelentkeztek és lettek az Ariadne tajai:

Csillag Adél
Dzsibrail Mária
Hegyessy Tamás
Kató Róbert
Kiss Klaudia
Madár Zsuzsa
Marozs Ágnes
Pápista Ákos
Tóth Zoltán
Varga Eszter
Varga Gábor

A felvételnél fontos szempont volt, hogy a barlang-feltárás, bontás iránt elkötelezett, aktív tagokkal erősítsük az egyesületet. Persze akik nem ilyen megszállottak, őket is örömmel látjuk túráinkon és egyéb rendezvényeinken.
Az újoncok fényképét, rövid bemutatkozását, ahogy megkapjuk, feltöltjük a honlapra.

Pin It

Comments powered by CComment

Kategória: