Elismerések

Egy igazi hasadék labirintus

2008. október 5.

Gyönyör? cseppköves részek a vacska-barlangban - többi kép itt érhet? elOktóber 5-én végre megadta magát a Főnyomó-cső. Több mint 8 méter keserves bontás után kisebb járható hasadékba értünk, amiből nagyobb terembe tudtunk felmászni. 10 m magas ferde falát csaknem 2 méteres fehér cseppkőgyertya díszítette. A Teremőr-nek elkeresztelt cseppkő mögött egy hasadék vezetett még 25 méterrel feljebb, ami a Végtelen-hasadék nevet kapta. Egy igazi hasadék labirintus, cseppkövekkel, kitett mászásokkal, szépen oldott mellék kürtőkkel. Több mint 400 m szabad járat, újabb bontási helyek és rengeteg térképezni való várt ránk.

Kovács Richárd

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me