Elismerések

Elkezdtük bontani a legmélyebb pontot...

2008. december 28.

December végéig további hasadékokat, termeket találtunk, a Végtelen-hasadék környékén, valamint a barlang külső részein és a folyamatos térképezésnek köszönhetően csaknem minden járatot fel is poligonoztunk. A Vacska-Rejtekút-barlangrendszer hossza év végére meghaladta a 2400 métert, vertikális kiterjedése pedig a 104 métert (-74m, +30m). Elkezdtük bontani a legmélyebb pontot, ahol a szűk kis agyagos hasadékban egy luk nyílt, amiből fújt szembe a huzat, a ledobott kő pedig 10 másodpercet pattogott…!

Kovács Richárd

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me