Elismerések

Kovács László Dezsőnek köszönhetően ismét lehetőségünk nyílt egy hideg téli napon infravörös kamerával szétnézni a Csévi-szirteken. Most a fő cél a Vacska-barlang fölötti hegyoldal átvizsgálása volt, hogy kiderüljön, vajon találunk-e felsőbb bejáratra utaló nyomokat. A kamera mellett, láncban fel-le kapaszkodva a meredek hegyoldalon szemmel is kerestük a gyanús olvadt pontokat. A nap végére sikernek könyveltük el, hogy semmi kigőzölgést, vagy olvadást nem találtunk. Így egyre valószínűbb, hogy a Vacska-barlang fő huzata az Ajándék-barlangból érkezik, illetve télen abba az irányba megy.

Kovács Richárd

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me