Elismerések

Folyamatos feltárások és bejárások...

2009. március 29.

Új rész a vacska-barlangbanA Mérföldkőháti-terembe való belyukadás óta nem telt el úgy túra, hogy nem lett volna kisebb-nagyobb felfedezés. Nagyobb áttörést ugyan nem sikerült elérni, de a folyamatos feltárásokkal és bejárásokkal így is szépen növekedett a rendszer hossza. Ráadásul a bontásoknál jóval több időt fordítottunk a térképezésre, szűkület tágításokra és útvonal kijelölésekre.

Kovács Richárd

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me