Elismerések

2009. február 22.

További képekA belső részek nagy feltárásai után, mintegy pihenésképpen a Vacska-barlang bejárathoz közeli Rózsát-termében a kisebb oldalkürtőket mértük fel, valamint egy már megkezdett bontást folytattunk. A nap végére sikerült is a terem végében található agyagdugón átjutni. 20 m cseppkövekben gazdag kis járatot találtunk, amit Ékszerdoboznak neveztünk el. Az egyik helyen denevérek által kijelölt huzatos omladék állta utunkat, aminek átbontására azonban már nem volt idő.

Kovács Richárd

ÉrdekességekCseppk? törmelékek

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me