Elismerések

2011. február 17.

004 vacska barlangA Vacska-barlang térképezése közben egy kürtő kimászásával látványosan cseppköves szakaszba jutottunk. A sok fotótéma miatt kapta ez a rész a Fényképész-ág nevet.  A végponti hasadék továbbkutatása, még nagy jelentőségű lehet. A további kutatását a nehéz megközelíthetőség és a bejárattól való nagy távolság hátráltatja. Az Ariadne-barlangrendszer hossza ezzel a felfedezéssel elérte a 12 kilométert.

Kovács Richárd

Comments powered by CComment

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Keresés az oldalon

Galéria

Filmek

Túrák - kutatások

Promóciós anyagok

Kapcsolat

Belépés

LOGIN
Jelentkezzen be, vagy regisztráljon!
Avatar
Még nem regisztrált?

Csatlakozzon most, hasznos lehet! Jelentkezzen be a bővebb tartalomért

Elfelejtett jelszó - Elfelejtett felhasználó

Username
Jelszó
Remember me