Kérjük, támogasd a kutatásainkat az adód 1%-val!

18089477-1-13

Adód 1% nagyban hozzájárúl a kutatásainkhoz!

A támogatásodat előre is köszönjük!

Az ARIADNE Karszt- és Barlangkutató Egyesület a Zöld OT-n

A 2014. április 25-27. között tartott Környezet- és Természetvédő Civil Szervezetek 24. Országos Találkozóján (OT 2014) vettünk részt Komáromban. A Monostori Erődben tartott háromnapos rendezvény második napján mutatkoztunk be.
A résztvevők az Egyesület által készített filmeket nézhették a standon lévő monitoron, tájékoztató anyagokat és matricákat vihettek el. A vállalkozó szelleműek csipeszből és fotókartonból denevéreket készíthettek. Beszélgethettek az Egyesület tagjaival a barlangkutatástól és a feltáró kutatás közben végzett barlangvédelemről.
Az esténként üzemelő Zöld Mozi programjai között nagy sikerrel vetítették Az Ariadne Barlangjai - 20 év a Pilis mélyén c. filmünket. A film vetítésével újabb lehetőség nyílt bemutatni szenvedélyünket.

zoldott

További cikkek